Algír találkozó férfi. Férfi kézi-vb: pontot vesztettek a svédek, szenvedtek a franciák

Szóljon hozzá Ön is!

Akik diktátorokkal csókolóztak - a szorongatott arab vezetők nyugati barátai Visnovitz Péter Szorongatott helyzetben van a spanyol miniszterelnök afrikai jó barátja is, és Amerikának is kellemetlen perceket okoznak a szövetségeseinél kezdődött lázadások. Összegyűjtöttük, hogy melyik nyugati vezetőnek melyik diktátor szerzi a legkínosabb perceket. Hosszú tusakodás után a hét végén lemondott az első nyugat-európai vezető, aki kormánya számára vállalhatatlanná vált valamelyik arab diktátorhoz fűződő viszonya miatt.

Még senki sem szólt hozzá. Legyen Ön az első!

80. születésnapját ünnepli Csűrös Karola

Az Egyiptomban zajló férfi kézilabda-világbajnokságon megkezdődtek a középdöntős küzdelmek: a IV. Később Algéria majdnem meglepte a franciákat, Egyiptom viszont le is lépte az oroszokat. Este a svédek pontot vesztettek a fehéroroszok ellen, a norvégok meg szoros meccsen eggyel verték meg a portugálokat.

algír találkozó férfi

Az alsóházban Chile 77 gólos mérkőzést nyert meg Dél-Korea ellen. Noha a meccs első gólját a szlovénok szerezték, az első percekben mégis az északmacedónok akarata érvényesült, s a veterán exveszprémi jobbátlövő, Kiril Lazarov harmadik értékesített hetesével a 9.

Más kérdés, hogy a A III. A találkozón szinte végig a svájciak vezettek, Izland mindössze a második félidő közepén került először előnybe, ám egyik fél sem tudott két gólnál nagyobb fórt kiépíteni. Elahmar balra 8, Jahja 2 gólt szerzett az algír találkozó férfi ellen Fotó: AFP A kora esti mérkőzések közül a Franciaország—Algéria találkozó meglepően alakult: az előző vb-n bronzérmes franciák bent maradtak az öltözőben, pillanatok alatt elhúztak néggyel az afrikaiak 5—1s előnyüket 9—5-ig őrizték is.

• Прежде Кэти этого не замечала: на ее правой руке, между локтем и запястьем, выросла шишка размером с мячик для гольфа.
  • Romantikus állítja, hogy tudja

A második játékrészben Algéria szép lassan visszaküzdötte magát, és 21—ra, majd 23—re is vezetni tudott, ám ezt követően a franciák magukhoz ragadták a kezdeményezést, és három góllal, 29—re nyertek. Ezzel szemben a házigazda Egyiptom meglehetősen simán két vállra fektette az orosz csapatot, amely az első félidő elején még úgy-ahogy tartotta magát — köszönhetően elsősorban az első négy orosz gólt szerző Koszrotovnak —, ám a A 15—8-as félidei eredmény már sejtetni engedte, hogy itt nem sok keresnivalója lesz az oroszoknak a nagyon motiváltan játszó házigazdák ellen, akik könnyedén tartották gólos előnyüket, amelyből a végére öt maradt.

A 28—ra nyerő Egyiptomnál a Veszprémben szereplő Omar Jahja két góllal járult hozzá a sikerhez.

Hampus Wanne hét gólt szerzett a svédeknél, és a meccs embere lett Fotó: AFP Este az előző világbajnokság döntőse Norvégia és az F-csoportot megnyerő Portugália találkozója igazán izgalmas összecsapást hozott. Az első félidőben 6—6-ig váltott vezetéssel haladtak a felek, onnantól kezdve viszont folyamatosan a norvégoknál volt az egy-két — egyszer három — gólos előny.

Fordulás után állandósult a háromgólos norvég előny, ám a portugálok nagy hajrát u60 know ki, és 26—ra egyenlítettek, sőt, a vezetést is átvették négy perccel a vége előtt. A norvégokat azonban ez nem törte meg, zsinórban három gólt szerezve eldöntötték a mérkőzést 29— Az északiaknál megint remekül teljesített a góllövőlistát vezető Sander Sagosen: hat góljával a mezőny legeredményesebbje lett — a Veszprém norvég légiósa, Kent Robin Tönnesen egyszer volt eredményes.

Hasonlóan izgalmasan alakult a svéd—fehérorosz meccs is, ám a forgatókönyve jóval meglepőbb volt: a svédek teljesen beragadtak az első félidőben. A fehéroroszok gyorsan megléptek 5—1-re, majd hoztak egy 4—0-s meg egy 3—0-s szériát is, és a félidő közepén már 13—5-re vezettek.

• Afrika-kupa: algír és angolai győzelem
  • Harminc év telt el, de a tűz még ég.
  • A nagy Egyiptom-Algéria futballháború - naviga2017.hu
  • Chad társkereső
  • Magyar Birkózó Szövetség - Algériai nagykövet a birkózószövetségben

A svédek viszont ebből a nyolcgólos hátrányból is vissza tudtak jönni, szünetre a felét eltüntették, és a második félidő elejét 8—4-re megnyerve 19—re egyenlíteni is tudtak, majd a hajrára fordulva algír találkozó férfi ők voltak egygólos előnyben. A vége mégis iksz lett, mivel a dudaszó előtti pillanatokban Andrej Jurinok balról parádésan becunderezte a labdát a svédek kapujába 26— Az alsóházban a csoportkör utolsó helyein végző csapatok az Elnök-kupáért küzdenek, itt előbb Chile gólzáporos, összesen 77 gólt hozó meccsen 44—ra legyőzte Dél-Koreát, majd Ausztria 36—re nyert Marokkó ellen.